Samolepka na zeď Květiny s motýly 018 - 80x92 cm - výprodej

Letošní kolekce Samolepka na zeď Květiny s motýly 018 - 80x92 cm tvoří skvělé designy a výrazné barvy. Nabízíme vám mnoho různých modelů, doufáme, že si najdete to pravé Samolepka na zeď Květiny s motýly 018 - 80x92 cm - výprodej.

Samolepka na zeď Květiny s motýly 018 je ideálním způsobem, jak mít snadno a rychle krásný domov. K výrobě jsou použity nejkvalitnější speciální matné vinylové fólie na trhu určené pro nástěnné aplikace, které po dlouhou dobu zajistí životnost a stálobarevnost motivu (Garance 5 let).
Samolepící dekorace Květiny s motýly 018 je nabízena ve velikosti 80x92 cm a je vhodná pro ozdobení obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, dětského pokoje a různých částí Vašeho bytu či domu.
Vybírat můžete ze 40 barev a díky tomu vždy nálepka na zeď Květiny s motýly 018 bude vypadat naprosto úchvatně. Aplikovat ji můžete na jakýkoliv čistý hladký povrch zbavený prachu a mastnoty, udrží se i na lehce hrubých stěnách. V případě potřeby lze samolepku bezpečně odstranit ze zdi bez porušení omítky.
Samolepku Květiny s motýly 018 doručujeme do 3 dnů s dopravou ZDARMA.

zobrazit celý popis

Podobné produkty jako Samolepka na zeď Květiny s motýly 018 - 80x92 cm

Zobrazit další